lenskapje kwijt
Hey daar heb ik nog niet in gekeken... Zal straks eens zien of ik em terugvind. Tjonge begint het gezoek weer helemaal overnieuw.newphotod60 schreef:dat is waar:P heb mijn kapje overigens terug gevonden in me werk schoenen kan me niet herinneren hoe die daar kwam maarja
Het Hama kapje is inderdaad niet zo mooi sluitend als de Nikonkap. Die kun je ook nog makkelijk aan de voorzijde inknijpen ipv alleen aan de zijkant. Heel handig als je de kap wil plaatjes met de zonnekap erop. Dat lukt me met de Hama dus niet!

- Roelof
- Clublid
- Berichten: 5390
- Lid geworden op: vr dec 29 2006 1:43 am
- Locatie: Hoogeveen
- Ervaringsniveau: ***
- Foto's bewerken toestaan: Ja
Het lijkt mij dat dat de procedure voor het verwisselen van een lens er niet makkelijker op maakt. Of je moet allemaal objectieven met dezelfde filtermaat hebben.Jos schreef:Ik heb in de kap een minisculle gaatje geboord. Draadje erdoorheen knoopje gelegd. Aan de andere kant met een sleutelringhanger aan de riem van de camera bevestigd. Gaat tot nu toe goed.
Iedereen maakt fouten, zelfs ik.
Tja, het wordt inmiddels toch al een aardig coffeecorner draadje van 3 pagina's............ over een zoekgeraakte lenskapSwederD70 schreef:Robin schreef: Zucht....als we zo gaan beginnen...![]()
dan verwacht ik binnen nu en niet al te lange tijd een foto van iemand die zijn lens met een Bavarie bierviltje heeft afgedekt...

In de felle zon, onderwerp te donker? Had ik inderdaad het dopje vergeten...Eeuw schreef:we mogen blij zijn dat we met een spiegelreflex fotograferen, stel je voor, je komt thuis na je zoektocht en het dopje zit nog op je lens..

En gisteren was ik het pas 4 dagen geleden gekochte Hama dopje weer kwijt, maar die is inmiddels al weer teruggevonden. Het moet niet gekker worden dacht ik. Zelfs mijn ouders nog de schuld gegeven, dacht dat ze em expres verstopt hadden om me te plagen. Maar dat bleek dus niet zo. Zat in mijn binnenste jaszak.
