Beetje raar dat tapatalk ineens een probleem wordt gevonden... Ik denk dat er genoeg reacties op het forum via tapatalk gepost worden waarbij men de melding uit heeft staan en men het dus helemaal niet weet. En het ook niet herkent aan het vermeende onverzorgde taalgebruik.
Via mobiele devices kun je ook prima de tijd nemen om punten en comma's te gebruiken. Daarnaast beschikken de meeste mobiele telefoons tegenwoordig over een ingebouwde spellingschecker. Dus wellicht zijn 'we' nog in het voordeel ook
De moeite die iemand neemt om in (zo goed mogelijk) fatsoenlijk Nederlands te reageren is onafhankelijk van het apparaat waarop men de reactie plaatst. Dat is gewoon een persoonlijke eigenschap diegene die de reactie plaatst! Wellicht is een typfoutje sneller gemaakt die ook nog eens door de spellingcontrole komt. Maar je eigen berichten een keer nalezen voordat je op 'versturen' drukt zou iedereen altijd moeten doen.
Groeten vanuit de wachtrij bij de kapper. Via tapatalk

Fin.