Digitale foto's zelf printen

Discussies over onderwerpen die niet passen in een van de andere secties
rytec

Bericht door rytec » wo aug 23 2006 3:38 pm

olle_griese schreef:Is een beetje off-topic en het word niet gevraagd maar ik heb gisteren 110 foto,s 10x15 2 van 20x30 en 1 van 30x45 besteld voor 5 euro incl. verzendkosten.
Is een aktie van http://www.pixaco.nl
Als je daar voor het eerst besteld krijg je iets van 6 euro korting in totaal.
Kwaliteit weet ik niet maar je kan er nooit een buil aan vallen en al helemaal niet zelf voor printen.
Hier nog een aanvulling op bovenstaande info. Je kunt ook eens een kijkje nemen bij www.foto.com voor afdrukken.

Malo1961

Bericht door Malo1961 » wo aug 23 2006 5:02 pm

Dryade schreef:
Als ik een grote afdruk wil mail ik het bestand door naar www.profotonet.nl Een of twee dagen later heb je je afdruk thuis. Perfect.
Heb naar aanleiding van jou tip ook even een testbestand gemaild.
Drie dagen daarna binnen gekregen.
Grote klasse!!!
Juiste kleuren, scherp zoals het moet !Echt heel mooi!.
Alleen jammer dat ik hier in het hoge Noorden zo'n ex bietentrekker heb als postbode die ondanks De Tekst: Foto's Niet vouwen !!!
toch de heel harde envelop ( met daarin de 20 x 30 print) in mijn brievenbus weet te frommelen. :evil:
Maar dat kan ik Profonet niet aanrekenen
Vrees dat mijn printer werkloos gaat worden, en hoop dat dat ook geld voor die ex russische kogelstootwerpster die hier de post mag bezorgen.

Bedankt voor de tip, dryade.
Stel deze erg op prijs.

mvrgr. Martin

Plaats reactie

Terug naar “Overige discussies”