vertekening wegwerken
Geplaatst: zo jun 01 2008 8:40 pm
Hoe werk je het achterover hellen van bijv. een gebouw weer netjes weg in photoshop? De groothoekvertekening heb ik nu wel aardig door maar dat achterover hellen vind ik lastig 

Oh dat lijkt me fijn, altijd duidelijker als je het ziet.Maud schreef:Ik zal je een link toesturen als ik achter andere PC zit waarin het met een video wordt uitgelegd..
Je kan ook het programma ShiftN proberen, wordt het grotendeels voor je gedaan
Gr.
Maud
Jemig, nu werk ik al een aantal jaar met PS, maar dit heb ik nog nooit bekekenFisherking schreef:hoi Antoinette, in Photoshop gaat dat via filter/distort/lens correction/vertical perspective
Let wel dat je daarmee soms behoorlijk wat moet wegcroppen (en dus foto verliest). Er zijn ook andere lens correctie filters, zoals Andromeda Lensdoc. Da's handig als je het VAAK nodig hebt.
succes