Pagina 1 van 1
Apple introduceert Aperture 3
Geplaatst: di feb 09 2010 8:07 pm
door MvBoetzelaer
Vandaag in de release bij Apple. De nieuwe generatie Aperture:
Gezichten en plaatsen. Penselen om nauwkeurig te retoucheren. Tientallen vooraf gedefinieerde wijzigingsinstellingen. Schermvullende weergave voor bladeren en bewerken. En daarmee is nog maar een deel van het perfecte plaatje geschetst.
http://www.apple.com/nl/aperture/
Retailprijs: € 199
Upgrade voor gebruikers van Aperture 2: € 99
Groeten,
Marnix
Re: Apple introduceert Aperture 3
Geplaatst: za feb 13 2010 2:50 am
door Picard
Wow, ga gelijk snel maar's even die proefversie bekijken. Aperture 2 beviel me niet zo, er miste te veel zaken, en ben zo bij Lightroom 2 terecht gekomen. Zou deze versie dan Lightroom kunnen evenaren? Apple zegt met 200 nieuwe functies en verbeteringen te komen, dat klinkt als een beste facelift. Eentje die me uit hun verhaal al aanspreekt is de mogelijkheid om locatiegegevens toe te voegen vanuit een met een iPhone gemaakte foto, bij gebrek aan een ander GPS apparaat. Ben ook wel nieuwsgierig naar de full screen browser, want dat is het enige essentiële wat in Lightroom glad ontbreekt (zeer irritant en onbegrijpelijk, moet dat altijd met Bridge of iPhoto doen).
Nu wel even een paar daagjes wachten eer ik daar aan toekom. Hebben jullie er al naar gekeken?
Re: Apple introduceert Aperture 3
Geplaatst: wo aug 18 2010 10:45 pm
door gvdnberg
Ja, ik heb ernaar gekeken en het geïnstalleerd en er wat mee gestoeid. Mooi programma, maar perspectief controle zit er nog steeds niet in. Enerzijds heeft het meer mogelijkheden gekregen, anderzijds zijn er meer overeenkomsten met iPhoto. En dat laatste is aan mij niet besteed.
Ik zou de trial versie downloaden als ik jou was.
Succes en plezier ermee,
Gert van den Berg
Re: Apple introduceert Aperture 3
Geplaatst: wo aug 18 2010 11:40 pm
door pbreev
...
Re: Apple introduceert Aperture 3
Geplaatst: do aug 19 2010 12:20 am
door Picard
Hoi Patrick,
Ja dan gebruikt Lightroom idd het hele scherm, maar een enkele foto weergeven door echt alle pixels van het scherm te gebruiken is naar mijn weten niet mogelijk. Je blijft dan grijze balkjes met pijltjes houden (Lightroom versie 2.4)
Re: Apple introduceert Aperture 3
Geplaatst: do aug 19 2010 7:17 am
door pbreev
...