Pagina 1 van 1

koers van de dollar.

Geplaatst: do mar 24 2011 6:58 pm
door alfredo
Beste Nikon vrienden.

Ik heb een vraag:

Heeft het zin een lens in de USA te bestellen?
Welke webwinkel is betrouwbaar?
Word ik als ik bestel geconfronteerd met allerlei bijkomende kosten zoals tax en douane?

Alvast zeer bedankt voor uw reactie.

Groet,
Alfred.

Re: koers van de dollar.

Geplaatst: do mar 24 2011 7:08 pm
door Marten
Kan je een beetje rekenen?
http://www.bhphotovideo.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Bij bestellen: inderdaad allerlei kosten, w.o. douane, BTW. etc.

Re: koers van de dollar.

Geplaatst: do mar 24 2011 7:13 pm
door Eeuw
Ik zou het alleen doen als het hier echt niet te koop is. Bijvoorbeeld een KatzEye of een Gordy-Strap heb ik ooit gekocht. Aardig wat extra kosten hoor.

Re: koers van de dollar.

Geplaatst: do mar 24 2011 7:59 pm
door J.Hoes
Ik weet niet zeker of import uit Amerika altijd prijs is wb. belasting. Als je de klos bent: over goederenbedrag plus verzend/verzekeringskosten komt een procent of 6 douanerechten, plus BTW hierover, plus minimaal 12,50 euro inklaringskosten voor TNT. Als het goederenbedrag plus verzending minder is dan 150 euro vervallen de douanerechten.
Ik bestelde onlangs iets voor 100 dollar incl. verzending (rond 75 euro), moest nog 31 euro bijbetalen.

Zie ook op http://www.douane.nl" onclick="window.open(this.href);return false;


Groet Hans.

Re: koers van de dollar.

Geplaatst: do mar 24 2011 8:02 pm
door Cees
Dank, Hans, je was me net voor.

Re: koers van de dollar.

Geplaatst: do mar 24 2011 8:41 pm
door Sharkey
Ik heb in het verleden redelijk wat zaken van de overkant laten komen. Als je voor je zelf het bedrag met 20% verhoogt en de prijs is dan nog interessant dan kan je het "makkelijk" doen. Wordt je eruit gepikt bij de douane dan kom je in ieder geval niet voor een verrassing te staan.
Enige probleem om zaken vanuit USA te laten komen zijn de vaak exorbitant hoge verzendkosten. Houd daar ook rekening mee als je oog op iets leuks valt.

Re: koers van de dollar.

Geplaatst: vr mar 25 2011 2:47 pm
door alfredo
Oke zeer bedankt... zo voordelig is het dus niet.