Pagina 1 van 1
BiBob
Geplaatst: zo okt 14 2007 3:18 pm
door Pelgrim
Welke vinden jullie beter?
En hoe kunnen ze nog beter worden?

Geplaatst: zo okt 14 2007 3:40 pm
door dirk-jan boon
foto 2 is mooier foto 1 te donker naar mijn smaak
Geplaatst: zo okt 14 2007 7:06 pm
door Paul Demo
Leuk, ik heb ook tich van dit soort beeldjes
Geplaatst: zo okt 14 2007 9:00 pm
door Polling
Leuk, tweede is beter qua licht. Kan je een poging wagen de aansluiting van de letterverlichting weg te werken? Probeer ze door strategisch plaatsen van de beeldjes zoveel mogelijk uit beeld te houden.
Geplaatst: zo okt 14 2007 9:22 pm
door Pelgrim
Thanks...
Geplaatst: ma okt 15 2007 10:40 pm
door daantje
Bij de eerste foto zijn die lichtbuizen goed belicht en bij de 2e foto de poppetjes.
Dit is dus het probleem waar je altijd tegenaan loopt als er een beetje dynamiek in het licht zit. Net zoals bij een landschap en de heldere lucht.
Ik denk dus dat foto 1 de goede foto is als uitgangspunt. Je moet nu met photoshop (of wat dan ook) de poppetjes helder maken, ongeveer tot op het niveau van foto 2.
Of ze samenvoegen als HDR, dat komt dan ongeveer op hetzelfde neer.
Hier een voorbeeld van foto 1 waarbij ik de poppetjes iets lichter heb gemaakt d.m.v. "shadow/highlight".
Hier heb ik de poppetjes lichter gemaakt door de level te corrigeren. Hierbij onstaat ook veel minder ruis als bij de functie "shadow/highlight"
