Pagina 1 van 1

Ervaringen Nikon foto app?

Geplaatst: za feb 28 2015 2:18 pm
door icepick
Ik ben van plan de D7100 te kopen en nu zag ik dat er ook een app is die via wifi verbinding kan maken. Het lijkt me namelijk handig om mijn foto's naar mijn ipad te kunnen downloaden. Heeft iemand hier ervaring mee? Ik had vroeger een panasonic die ook wifi en een app had.. maar dat was verschrikkelijk traag en je kon maximaal 10 foto's per keer overtoeteren.. wat zijn de ervaringen met de nikon app?

Re: Ervaringen Nikon foto app?

Geplaatst: za feb 28 2015 2:55 pm
door CaptainHook
:idea: Wellicht is dslrdashboard een beter idee?

http://dslrdashboard.info/" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: Ervaringen Nikon foto app?

Geplaatst: za feb 28 2015 3:18 pm
door icepick
Zover ik kan zien ondersteunt deze geen ipad.. en los daarvan.. ik wil alleen maar foto's downloaden..
Ik heb in het verleden de camera connection kit gehad.. maar als het via wifi kan is dit handiger omdat het dan ook naar de iphone werkt..

Re: Ervaringen Nikon foto app?

Geplaatst: za feb 28 2015 4:03 pm
door CaptainHook
Idd, dslrdashboard ondersteunt 'slechts' Win 32bit, Win64bit, Linux 32- en 64bit, Android ARM, Android X86, OSX x64.

http://dslrdashboard.info/downloads/" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: Ervaringen Nikon foto app?

Geplaatst: za feb 28 2015 4:25 pm
door jacobus
Heb je toch op de d7100 een mogelijkheid nodig op WiFi uit te sturen?

Marcel


Verzonden vanaf mijn iPad met Tapatalk

Re: Ervaringen Nikon foto app?

Geplaatst: za feb 28 2015 4:27 pm
door JerryBig
Heb hem van de week uitgeprobeerd met mijn D750. De D750 heeft ingebouwde WIFI en dat werkt erg handig.
De app is zeer minimalistisch. Je kunt foto's op je tablet/phone (alleen Android geloof ik) bekijken, maar ook de foto's op je camera. Verder kun je de camera af laten drukken en meer niet. Aanpassingen van diafragma, sluitertijd etc kunnen alleen op de camera worden gedaan en volgens mij niet in de app. Wat dat betreft is DSLRdashboard een betere keuze, alhoewel deze het vooralsnog niet doet met de WIFI van de D750.

Re: Ervaringen Nikon foto app?

Geplaatst: za feb 28 2015 4:35 pm
door icepick
jacobus schreef:Heb je toch op de d7100 een mogelijkheid nodig op WiFi uit te sturen?

Marcel


Verzonden vanaf mijn iPad met Tapatalk
Inderdaad.. ik zie nu dat de 7100 geen wifi heeft.. tenzij je een optionele adapter koopt..

Re: Ervaringen Nikon foto app?

Geplaatst: za feb 28 2015 5:26 pm
door Jumpjiving
Volgens mij moet een Wifi flashcard kunnen.