Bericht
door Hans Theunissen » ma feb 02 2009 1:45 pm
Gaat wel sneller dan een Nikon scanner, maar ben je ook tevreden (staat er niet bij). Ik heb óók een Nikon scanner, maar kan mij niet voorstellen dat dat beter gaat dan de door jou omschreven snellere methode (mits scanner goed ingesteld)[/quote]
Hallo Frederik
De resultaten stemmen mij zeker tevreden, ik mail links en recht naar kennissen die mij vragen hoe ik de dia's zo mooi gedigitaliseerd heb, de scanner van Nikon kreeg ik destijds niet tot zulke resultaten, dit heeft ook wel te maken met de nikon software die altijd achter de Mac ontwikkelingen aansukkel(t)(de), (zoals capture eerst niet lekker draaide onder systeem 9 en de capture die ik nu heb weer niet onder Leopard wil draaien.) om gek van te worden, op de nikon help site eerst een pagina vragen invullen en vervolgens antwoord krijgen dat het probleem bekent is!
Maar ik dwaal af, de resultaten zijn voor eigen gebruik goed, voor drukwerk etc kan je altijd nog naar een scanstudio (als ze niet allemaal verdwijnen)
Groet Hans Theunissen