Walk the dog!

Plaats hier foto's (gemaakt met een Nikon camera) die je graag wilt laten zien. Het gaat hier om de inhoud van de foto's, en niet zozeer om de technische kwaliteiten.
Plaats reactie
Laantje

Walk the dog!

Bericht door Laantje » zo feb 03 2008 4:25 pm

Dit is onze hond Foxy, en hier even een paar foto's van de wandeling van vanmiddag... Ben benieuwd naar jullie meningen.

Groeten Laantje

1
Afbeelding

2
Afbeelding

3
Afbeelding

4
Afbeelding

5
Afbeelding

roeree

Bericht door roeree » zo feb 03 2008 5:06 pm

Hoi Laantje,

Leuke serie, foto 4 is mijn favoriet, lekker vastgelegd zo op de grens van land en zee.

Maar zie ik nou goed dat jij je vrouw/vriendin je fototas laat dragen? Foei! :-)

Groeten Raymond

Laantje

Bericht door Laantje » zo feb 03 2008 7:57 pm

Stond er wel goed die tas... En hij draagt heerlijk zegt ze! Mooie foto's gemaakt. En de foto's van de hond eruitgelicht.

ElRonno
Forumlid
Forumlid
Berichten: 2743
Lid geworden op: di mei 29 2007 1:24 pm
Locatie: Eanske
Ervaringsniveau: *****
Foto's bewerken toestaan: Ja

Bericht door ElRonno » zo feb 03 2008 9:30 pm

Dag Laantje, belichting is niet overal even jofel, maar dat valt ook niet mee met een witte hond. (Zou ik ergens een 18% grijze kunnen bestellen?)

Wat wel simpel doch doeltreffend is... kies ooghoogte! Ja, dan moet je wel even door de knietjes of zelfs gaan liggen met dit natte en frisse weer, maar je krijgt er wel wat voor terug.

Of, heel handig voor de stroevere mensch zoals is zelf, je zorgt dat je zelf langs de waterlijn loopt (dus laag) en de hond wat meer boven langs het gras (dus hoog). Da's eigenlijk precies andersom als 2 en 4.

Plaats reactie

Terug naar “Foto presentaties”