andere functie ontspanknop D80 in PSAM stand

Discussies over fotografie met de D70, D70s, D80, D90, en D7x00 serie. Nikon's semi-pro lijn met een DX-formaat sensor.
Plaats reactie
egbertv

andere functie ontspanknop D80 in PSAM stand

Bericht door egbertv » vr mar 21 2008 3:04 pm

Hallo medeonstspanners

Ik heb een probleempje met mijn d80.

Als ik fotos maak iin de PMAS stand zonder flits dan kan ik de ontspanknop gebruiken om een foto te maken. Hiertoe dien ik de ontspanknop in te drukken. Logisch zou je zeggen.

Nu wil ik in dezelfde stand (dus PMAS) met flits een foto maken en moet ik de ontspanknop loslaten om een foto te maken....ik ben dus altijd een fractie te laat. en het is reuze irritant (maar dat is mijn mening ;-)

In de autostand doet ie het nog steeds goed (waarmee ik bedoel met indrukken van de ontspanknop word ene foto gemaakt)

Wie o wie kan me helpen.

Ik heb nog niet geprobeerd terug te gaan naar de standaard instelling omdat ik dan alles kwijt ben, en omdat het volgens mij mogelijk moet zijn het zo aan te passen, alleen weet ik niet hoe.

ALsvast bedankt

Egbert

O ja de batterij is helemaal vol

Gebruikersavatar
rbfoto.nl
Forumlid
Forumlid
Berichten: 5387
Lid geworden op: zo jul 08 2007 8:13 pm
Locatie: Harderwijk
Ervaringsniveau: *
Foto's bewerken toestaan: Ja
Contacteer:

Bericht door rbfoto.nl » vr mar 21 2008 6:36 pm

Rode ogen stand misschien ingeschakeld?
Groeten Ronald
Specialisatie: sportfotografie

egbertv

Bericht door egbertv » vr mar 21 2008 9:30 pm

Hee RBfoto.nl

Geweldig. De stond inderdaad ingeschakeld. Ik wist niet dat dat dat effect zou hebben. Na 75 kijkers gelukkig iemand die het antwoord wist (of dacht te weten) en de moeite nam om het te zeggen.

Ik had me al voorgenomen morgen terug naar de winkel te gaan en te vragen wat het probleem kon zijn.

RB bedankt je hebt me weer een ritje bespaard. het is dat het gen wer is om buiten fotos te maken anders had ik dat kunnen gaan doen ipv tuffen in de voiture.

nogmaals bedankt !

Gebruikersavatar
rbfoto.nl
Forumlid
Forumlid
Berichten: 5387
Lid geworden op: zo jul 08 2007 8:13 pm
Locatie: Harderwijk
Ervaringsniveau: *
Foto's bewerken toestaan: Ja
Contacteer:

Bericht door rbfoto.nl » vr mar 21 2008 10:22 pm

Geen enkel probleem hoor, daar doen we het allemaal toch voor?
Soms lijkt het heel moeilijk maar is het heel eenvoudig, vaak kijken we er allemaal overheen.

Succes met de hobby.
Groeten Ronald
Specialisatie: sportfotografie

Gebruikersavatar
GuyVerschuere
Forumlid
Forumlid
Berichten: 490
Lid geworden op: zo feb 10 2008 9:21 am
Locatie: Roeselare
Contacteer:

Bericht door GuyVerschuere » za mar 22 2008 6:42 am

Ik gebruik nooit de anti-rode ogen stand. Die geeft een flits voor de werkelijke flits waardoor de foto een seconde later genomen wordt.
egregius.be - urbexforum.be
Nikon D7000 + D80
Nikkor 17-55 2.8 - Nikkor 70-200 2.8VR - Tamron 11-18
2xSB600 - 2x16GB SDHC - Velbon Sherpa 750 - Gorillapod

Plaats reactie

Terug naar “D70(s), D80, D90, D7x00”