Deze molen staat in Alphen aan den Rijn, is gebouwd in 1898 en de afgelopen maanden deels gerestaureerd.
Vandaag opnieuw "in bedrijf" gesteld.
http://www.molen-de-eendracht.nl
1:

2:

3:

Graag jullie opbouwende opmerkingen.
Ik vind foto 3 veruit de beste qua licht, compositie en sfeer. Misschien dat de schaduwen wat aan de donkere kant zijn. Daar is wel wat aan te doen:Franklin schreef: 3:
![]()
Franklin, waarom zijn de kleuren in de foto's steeds anders? Dat licht zal toch niet steeds een andere kleur geven?Franklin schreef:Eindelijk weer eens wat tijd om een paar foto's te maken. Welliswaar in zeer winderige omstandigheden maar ik wilde ze toch maar laten zien.
Hoi Franklin, ziet er inderdaad beter uit. Foto 3 blijft mijn favoriet.Franklin schreef:@Marco an Ale:
Foto 1 levels en belichting wat bijgewerkt in NEF. De huizenrij komen inderdaad wat beter uit maar verder gaat niet want dan wordt het hoofdonderwerp weer te flets afgebeeld.
Foto 2 De wieken zijn nderdaad weggevallen. Is, denk ik gebeurd toen ik de foto recht gezet heb nadat ik gecropt had. Nu iets beter uitgesneden NA het rechtzetten.
Foto 3 levels aangepast vanuit NEF.
@Frederix: zie hierboven
Hieronder de verbeterde versies:
1:
2:
3:
Zien er volgens mij wat beter uit zo.