Situatieschets:
Gemaakt met 2 reflectieparaplu's (wit) met een SB-800 en SB-600 die op remote staan. Deze worden geactiveerd door een D70s die als nadeel heeft dat de popupflits ook moet afgaan (in dit geval met diffusor erop).
Helaas erg weinig ruimte, kamertje is slechts 2 meter breed. Dus staan net tussen de plu's in. Camera op zo'n 3 meter afstand met een 50mm f/1.8
Doel:
Foto's zijn gemaakt in het donker, was laat in de avond en had het blauwe rolgordijn nodig als achtegrond
Doel was om de belichting zo natuurlijk mogelijk te krijgen.
Dus feedback is meer dan welkom. Gaat me hier niet om de pose of het feit dat ik me moet scheren, maar puur over belichting en tips in kleine ruimtes.
Komt de belichting natuurlijk over ?
Kan ik in een kleine ruimte misschien beter met 1 plu werken en een reflectie scherm ?
Ga binnenkort eens experimenteren met 1 sb-600 en deze laten aansturen met een SB-800 op de camera omdat ze dan onafhankelijk instelbaar zijn. Nu geven ze helaas beide hetzelfde.
Misschien de sb-800 dan via plafond of richten in reflectiescherm.





