Meer foto's op Flickr (knopje wwww)
Op- en aanmerkingen zijn welkom!
groet,
marcel
1.

2.

3.

4.

5.

Bedankt ALE!ALE schreef:Ik vind dit topplaten. Verhaal klopt gewoon, compo, scherpte, kleur en contrast. Chapeau.
ALE
Ik denk dat ik wat gemist heb (tijdens mijn vakantie).ALE schreef:Hmmm, dan ben je er dus niet bij in Den Haag ? Jammer maar ook begrijpelijk.
ALE
De kleurtjes vind ik juist goed passen in deze context.Antoinette schreef:Ik moet ff wennen aan het idee van urbex en die frisse vrolijke kleurtjes..zet me een beetje op het verkeerde been.
Don't worry: ze hebben daar leuke kelder...Antoinette schreef:dat hoop ik wel ja, ik wil wel een beetje creepy sfeertje hoorJe wist trouwens toch van de 20ste, had ik nog gezegd.
* KLIK *Marceld schreef:Ik denk dat ik wat gemist heb (tijdens mijn vakantie).Wat gaat er dan de 20e gebeuren in Den Haag?
Vignettering heb ik bewust aangebracht.Lucas schreef:Prachtige foto's hoor! Maar ik zie behoorlijke vignettering, welke lens was dit?