Handleiding D90 printen

Discussies over fotografie met de D70, D70s, D80, D90, en D7x00 serie. Nikon's semi-pro lijn met een DX-formaat sensor.
Gebruikersavatar
Cyrus
Clublid
Clublid
Berichten: 3336
Lid geworden op: vr jan 23 2009 10:22 am
Locatie: NH
Ervaringsniveau: *****
Foto's bewerken toestaan: Nee
Contacteer:

Re: Handleiding D90 printen

Bericht door Cyrus » zo mar 15 2009 5:54 pm

Remco Jan schreef:
Patrick schreef:Een wat bizarre oplossing Hoefnix...

Voor de gewone gebruiker is dat eigenlijk geen alternatief. En het is ook niet zonder gevaar: Linux installeer je niet zomaar, en al gebruik je de "alleen spelen" optie, dan nog moet je oppassen.

Ik zou het anders willen adviseren. Zorg dat je een PDF bestand hebt. Ga met dat bestand op een USB stick of zo naar iemand die Linux draait, en probeer het daar eens.
Linux installeren is misschien wat omslachtig, maar het lijkt er wel erg op dat je gewoon gebruik moet maken van de PDF reader die niet van Adobe is. Oftewel: Adobe heeft een beveiliging verzonnen die alleen met hun eigen readers werkt.
Helaas, ik heb het ook met Foxit Reader geprobeerd en dan gaat printen ook niet.
Groeten,
Edwin

flickr - website

Gebruikersavatar
Cyrus
Clublid
Clublid
Berichten: 3336
Lid geworden op: vr jan 23 2009 10:22 am
Locatie: NH
Ervaringsniveau: *****
Foto's bewerken toestaan: Nee
Contacteer:

Re: Handleiding D90 printen

Bericht door Cyrus » zo mar 15 2009 5:55 pm

Patrick schreef:
elve schreef:ja, best wel lullig van nikon om handleiding te blokkeren, ben van plan om d90 aan te schaffen en zou leuk zijn eerst eens de handleiding te lezen zodat je precies weet wat de camera kan alsvorens tot koop over te gaan.
Lezen kan toch wel gewoon? :huh:
Lezen werkt prima
Groeten,
Edwin

flickr - website

Daniël

Re: Handleiding D90 printen

Bericht door Daniël » zo mar 15 2009 8:49 pm

ik weet niet of het mag.
Anders verwijderd de admin het bericht maar:
http://fy6b6a.blu.livefilestore.com/y1p ... f?download

Is te printen

Plaats reactie

Terug naar “D70(s), D80, D90, D7x00”