Eigenlijk voor het eerst de flitser gebruikt voor macro foto's.
Volgens de handleiding.
Is het niet "kapot geflitst"?
Ook centre weight ipv van spot meting wat normaal mijn voorkeur heeft maar de handleiding geeft deze instelling aan.
Hou hierna wel een poosje op met spammen.
Foto 1 teveel uitgebeten wit in de bloem en tussen de ogen. Bij foto 2 en 3 minder uitgebeten wit maar wel aanwezig, evenals allerlei reflecties. Zonder flits kan dit dus veel mooier en vooral natuurlijker. Compositie van 2 is wel mooi.
Ik vind alledrie de foto's veel uitgebeten, vooral nummer 1, en het geeft bij geen van allen een natuurlijk effect. De flits had veel minder krachtig mogen zijn. En misschien iets om een sofbox-hoesje over je flitser te doen? Ik bedoel dus zoiets: http://www.fotobooms.nl/detail/0/388/48 ... fuser.html
Ik heb er geen ervaring mee, maar kan me voorstellen dat dit veel zachter/diffuser licht geeft en daarmee dus ook natuurlijker.