Brava schreef: sturen het zonder moren op naar spanje.
Grtz
Gelukkig, er zaten al genoeg Moren in Spanje... :mrgreen:
Brava schreef: sturen het zonder moren op naar spanje.
Grtz
Ik kende de site niet eens , maar zag bij openen een bijdrage van 15-9-2009.Kroontje schreef:Ik twijfel bij dit bladwblink schreef:F+D Fotografie lijkt me aan te sluiten bij wat je zoekt.![]()
De http://www.fd-fotografie.nl/ site is uit 2007....![]()
Ik lees Photo Digitaal![]()
Groet Kroontje
Nog niet helemaal...wblink schreef:Ik kende de site niet eens , maar zag bij openen een bijdrage van 15-9-2009.Kroontje schreef:Ik twijfel bij dit bladwblink schreef:F+D Fotografie lijkt me aan te sluiten bij wat je zoekt.![]()
De http://www.fd-fotografie.nl/ site is uit 2007....![]()
Ik lees Photo Digitaal![]()
Groet Kroontje
Twijfel weg?
Focus, F+D en DigiFotoProDuuuv schreef:F + D ken ik nog wel uit het verleden, maar onderscheidde zich m.i. niet van andere bladen als Focus etc met vooral veel tests en markt ontwikkelingen. Waar zou die afkorting tegenwoordig eigenlijk voor staan? Foto en De computer?
Photo Digitaal heb ik idd recent nog gekocht en kon mij verrassend lang boeien. Staan wel wat tests in, maar gelukkig vooral ook andere artikelen. Een blad dat ik eventueel ook nog wil beoordelen (hele andere categorie) is Grasduinen. Ken het niet, een exemplaar gezien, maar legt ook een aardig accent op fotografie.
Vreemd dat als je op deze website kijkt anno november 2009 een review leest over de D80.Kroontje schreef:Yep Shoot leuk blad![]()
Wil er nog eentje onder de aandacht brengen.
Digital SLR Photography
Het is een engels blad die € 6.95 kost, maar wel goedkoper dan andere engelse bladen.
Heb nu twee bladen in huis en moet zeggen dat deze veel info brengen op alle gebieden.![]()
http://www.digitalslrphoto.com
Groet Kroontje