Patrick schreef:tycho schreef:Ik had van een maat van me een Nikon 70-300 VR lens geleend. Ik zit zelf te twijfelen tussen een 70-300 of een Nikon AFD 80-200 2.8 ED lens.
Het was dus leuk om hier even mee te testen.
En, wat is je oordeel? Je hebt 'm niet kunnen vergelijken met de 80-200?

Ha Patrick, ik kan hem inderdaad niet vergelijken nee. Maargoed eigenlijk ben ik er al wel uit. Ik heb nu al een lichtsterk objectief (de 17-55) en heb dus al besloten om maar even door te sparen voor de 80-200. Enigste waar ik nog mee zit is de snelheid van de Autofocus ten opzichte van de 55-200 die ik nu al heb (maar dan natuurlijk zal wegdoen) en deze 70-300. Die 80-200 lijkt me een mooie lens maar als de autofocus echt langzamer is dan wordt het wel heel erg
lastig en de versie met AFS is wel heel duur. Uiteindelijk zal ik ook wel overstappen op de D300 als deze wat in prijs zal zakken en dan moet ik maar tevreden zijn met de spullen die ik dan heb.