De foto overtuigt me niet. Maar ik roep al heel lang om zo'n objectief. Het lijkt mij zo logisch om zo'n ding in de catalogus te hebben! Het is eigenlijk vreemd dat zoiets er nog steeds niet is.
Patrick | Instagram | Flickr | Nikon Z8 + Zf + D700 plus best veel glaswerk, een Fujifilm X-T3 met wat objectieven en een Leica Q3 point-and-shoot
Ik denk dat er wel zoiets zal komen. Alleen met het uitbrengen van de 16-35 f/4 blijft er dan wel een gat tussen 35 en 70mm. Zou er dan ook nog een 35-70 f/4 komen?
Vind de 14-24 <=> 24-70 <=> 70-200 wat lekker gekozen eigenlijk (als de reeks f/4 wordt als ik denk dat ie wordt )
Ach ja, geruchten... We weten inmiddels wel hoe (on)betrouwbaar die zijn, toch?
Wat er komt, daar komen we pas achter als Nikon nieuwe dingen uitbrengt. En dan is het vroeg genoeg om ons ermee bezig te gaan houden. Kunnen we onze andere tijd nuttig gaan besteden.
Als mensen mij advies vragen over wat en hoe,is het altijd de f4 lijn van canon die ik noem als argument om daar zeker ook naar te kijken als een eventuele optie,is een sterk punt van canon.
tja als dit allemaal doorgaat is het natuurlijk kat in het bakkie voor nikon.