Brandenburg, net buiten het dorp.

Plaats hier foto's (gemaakt met een Nikon camera) die je graag wilt laten zien. Het gaat hier om de inhoud van de foto's, en niet zozeer om de technische kwaliteiten.
Plaats reactie
GdP

Brandenburg, net buiten het dorp.

Bericht door GdP » ma jul 26 2010 11:28 pm

Brandenburg

Net buiten het dorp Brandenburg vind je ineens een groenstrook waar het goed toeven is na de warmte in het dorp. Maar zoals in bijna elk dorp vind je ook hier weer een gedenkteken die je doet herinneren aan een donkere periode voor Luxemburg.

1
Afbeelding

2
Afbeelding

3
Afbeelding

4
Afbeelding

5
Afbeelding

6
Afbeelding

7
Afbeelding

8
Afbeelding


En dit bewaren we maar voor de volgende keer. Het was nu even te warm.

9
Afbeelding

Gebruikersavatar
JacTrum
Clublid
Clublid
Berichten: 4374
Lid geworden op: zo jun 21 2009 10:08 pm
Locatie: Breda
Ervaringsniveau: *****
Foto's bewerken toestaan: Nee

Re: Brandenburg, net buiten het dorp.

Bericht door JacTrum » di jul 27 2010 12:00 am

Een aardige serie Gerrit, maar ik vind hem wat 'hard' en nogal groen. Heb je de foto's nabewerkt? Dan zou ik nog eens even kijken hoe ze het doen wanneer ze wat minder groen zijn en wat minder contrast hebben.
Nikon D700 / Nikon 1.4/50 / NikonAF-S Nikkor 24-70mm 2.8 G ED / Nikon AF-S Nikkor 70-200mm 2.8GII / Micro Nikkor 2.8/105G ED / Nikon Speedlight SB910

GdP

Re: Brandenburg, net buiten het dorp.

Bericht door GdP » di jul 27 2010 12:04 am

Ik heb de camera instelling in Capture omgezet naar 'Levendig'. Misschien iets te levendig?

Gebruikersavatar
Warner
Forumlid
Forumlid
Berichten: 441
Lid geworden op: di jun 06 2006 12:25 pm
Locatie: Castricum
Foto's bewerken toestaan: Ja

Re: Brandenburg, net buiten het dorp.

Bericht door Warner » di jul 27 2010 11:31 am

Ik vind ze zo juist mooi!
De sfeer komt zo prachtig over.
Maar het blijft natuurlijk altijd een kwestie van smaak.
Groet, W@rner


NCN-lid NPS-lid
Alles heeft zijn reden.

Gebruikersavatar
Tony D
Moderator
Moderator
Berichten: 3280
Lid geworden op: ma okt 20 2008 12:55 pm
Locatie: Vlaardingen
Ervaringsniveau: ***
Foto's bewerken toestaan: Ja

Re: Brandenburg, net buiten het dorp.

Bericht door Tony D » di jul 27 2010 3:06 pm

Dat groene vind ik ook wel mooi, lekker helder en fel.
Per foto heb ik er niets op aan te merken, ik zou er alleen een paar uitlaten. 2 en 8 zijn vrijwel identiek en dat beeld wordt al weergegeven in 5 en 7 voegt nauwelijks iets toe. Ik zou dus 2, 7 en 8 eruit laten om een mooiere serie te krijgen.

Tony D
Nikon Z6ii, Z 24-120/4 S, Z MC 105/2.8 VR S, Z 180-600/5.6-6.3 VR, Meike 50mmf/1.7, SB700; en medewerker bladredactie

GdP

Re: Brandenburg, net buiten het dorp.

Bericht door GdP » wo jul 28 2010 8:35 am

Bedankt voor de opmerkingen Warner en Tony.

Dit is ongeveer maar de helft van de foto’s die ik daar gemaakt heb. Op zich zelf zag ik daar wel wat leuke foto’s in, zeker voor vakantie foto’s.

Thuis gekomen was het eerste wat mij opviel dat was dat licht wat zo hier en daar prachtige effecten opleverden. Gelet op de hoge contrasten viel dat dus mee!

En het is juist zoals hier en daar de zon tussen de bladeren doorbreekt die de foto’s voor mij deed besluiten ze hier te plaatsen. Qua onderwerp ben je er snel op uit gekeken.

Plaats reactie

Terug naar “Foto presentaties”