En tips graag.
foto 1

foto 2

foto 3

foto 4









Gert, jij hebt toch een apple? Shift + appeltje + 4, trek 4hoek om foto en hij staat op desktop, laden CNX2 en onder "bewerken" spiegelen horizontaal. groet petergvdnberg schreef:Het gespiegelde in foto 4 zie ik niet. Volgens mij is er niet gespiegeld, de donkere boom staat net zo als op de andere foto's.
Ik vind de foto's allemaal somber en ondanks de winter zou ik toch wat bewerken zodat er lichtere afbeeldingen ontstaa waarin meer detail zit.
Groeten,
Gert van den Berg

Dat was een idee van mij. Vanwege de manier waarop mensen in de regel kijken, denk ik dat een gespiegelde versie van 4 het beste zou zijn.gvdnberg schreef:Het gespiegelde in foto 4 zie ik niet. Volgens mij is er niet gespiegeld, de donkere boom staat net zo als op de andere foto's.



