Zwart/wit en een beetje kleur??

Discussies over fotobewerking en archivering
Plaats reactie
RRon

Zwart/wit en een beetje kleur??

Bericht door RRon » zo feb 13 2011 9:13 pm

Had onderstaande elders geplaatst maar daar kwam geen reaktie, probeer het hier nu eens, wie kan mij helpen?
RRon schreef:Ik vind de combinatie van z/w met wat kleur eeeeerg mooi en wil daar ook wat mee experimenteren! Vanacht aan het werk en de hele nacht de tijd, wie kan mij van wat tips voorzien? Ik heb hier een klaptop met Paintshop Pro X3, Lightroom3.3, VieuwNX, Photoshop 7.0 en een proefversie van CaptureNX2.
Is niet mijn klaptop maar geleend om wat te prutsen, heb geen ervaring met 1 van de programma's! Welke is het eenvoudigst in gebruik en wat is ongeveer het stappenplan dat ik zou moeten volgen?
Heb tot 0600 uur de tijd, maar als iemand mij op weg zou kunnen helpen zou ik heel blij zijn!! :mryellow:

peterpj
Forumlid
Forumlid
Berichten: 269
Lid geworden op: zo nov 11 2007 1:17 am
Locatie: zwaag
Foto's bewerken toestaan: Ja
Contacteer:

Re: Zwart/wit en een beetje kleur??

Bericht door peterpj » zo feb 13 2011 9:28 pm

Nikon F801s,D800, Canon G1x , Lensen Tokina AT-X 16-28 F2.8 pro fx,Sigma 35 1.4 DG HSM, Sigma AF 105mm f/2.8 EX HSM DG OS macro, Nikkor 80-200 2.8, Nikkor 50 1.8, flitsers Nissin Di866MKII, Metz 45CT4
http://www.flickr.com/photos/piotrpj/" onclick="window.open(this.href);return false;

RRon

Re: Zwart/wit en een beetje kleur??

Bericht door RRon » zo feb 13 2011 10:29 pm

Thanks, ga het zo gelijk eens uitproberen!!! :D

RRon

Re: Zwart/wit en een beetje kleur??

Bericht door RRon » zo feb 13 2011 11:37 pm

Het is me gelukt, photoshop 7 werkt iets anders maar na wat prutsen is het me dan toch echt gelukt!! Thanks!!
Zomaar een fotootje gepakt, zit op mijn werk en kan hem helaas niet verkleinen hier, sorry!!


Afbeelding

Gebruikersavatar
Jur
Forumlid
Forumlid
Berichten: 2675
Lid geworden op: di aug 22 2006 12:05 pm
Locatie: Haren Gn
Foto's bewerken toestaan: Nee
Contacteer:

Re: Zwart/wit en een beetje kleur??

Bericht door Jur » di feb 15 2011 12:43 pm

Jur

Plaats reactie

Terug naar “Fotobewerking en archivering”