Wat vinden jullie er van ?





Ja ik heb er altijd standaard een UV filter voor ( ook ter bescherming van mijn lens ).Nielson schreef:Mooie foto en orgineel standpunt. Mooie blauwe lucht ook, had je er een filter voor?
Dat belooft wat morgen in het keukenhof, ben benieuwd!
Veel plezier morgen

Ik heb GEEN UV-filters voor mijn lenzen. Bescherming tegen krassen gaat prima met een zonnekap. De vertekening van een UV-filter (zeker de goekopere) en de extra kans op lens-flare maakt dat een UV-filter minder handig is.SuzieQ schreef: En wat jij zegt volgens mij hebben de meeste hier standaard een UV filter voor de lens ter bescherming van de lens, immers een krasje op je UV filter is minder erg dan op je lens![]()


@ TonyTony D schreef:Ik heb GEEN UV-filters voor mijn lenzen. Bescherming tegen krassen gaat prima met een zonnekap. De vertekening van een UV-filter (zeker de goekopere) en de extra kans op lens-flare maakt dat een UV-filter minder handig is.SuzieQ schreef: En wat jij zegt volgens mij hebben de meeste hier standaard een UV filter voor de lens ter bescherming van de lens, immers een krasje op je UV filter is minder erg dan op je lens![]()
BTW: Wel een hele mooie foto, Marco!
Tony D

Een zonnekap bestaat wel voor de 18-55, de HB-33.sonsan schreef:@ Tony
In dit geval heeft Tony deels gelijk. ( mijn menig ) Wat betreft de zonnekap, deze is er niet ( zover ik weet ) voor de standaard 18-55mm kitlens
waarmee deze foto is gemaakt.
De flare, daar heeft hij zeker wel gelijk in.