De vakantie zit er helaas weer op morgen ga ik weer aan de slag..
Hierbij de nog onbewerkte foto's van santorini (enkele) Voor hen die het eiland niet kennen, santorinni is een vulkanisch eiland met een der grootste nog actieve vulkaan.
http://www.santorini.net/home.html
tempel bij porgos (helaas is het daar altijd zo druk dat je er bijna geen foto van kan maken zonder toeristen er op):

bekende tempel in Ia (oia)

begraaf/ herdenkplaats in Ia (Oia)

straatje in Ia met rechts bourganville op huis, lijks de griekse vlag op een huis een toeriste en in de verte een van 357 kerkjes op het eiland

kerk met de drie klokken

zo en voorlopig de laatste

in het totaal slechts 885 foto's gemaakt , alle foto's zijn ONBEWERKT belichting in de regel op -0.3 of -0.7 dus als het wat donker overkomt licht het daar aan , maar zoals een fotovriend laatst zei beter onderbelichten dan over belichten
het was weer heeerlijk op de vakantie oh de laatste die ik nu laat zien is een foto van mijzelf genomen bij het apartement in Limineas Xhersonisos (voor toerisaten chersonisos) (met ondergaande zon het dortp op de achtergrond:

Alle foto's D70 18-70 "kitt"lens