Ook de ISO waarde instelling. Voor anaglyphen heb ik scherpe foto's nodig, dus kan ik bewegingsonscherpte missen als kiespijn.
Statieven en flits /lampen zijn niet toegestaan in kerken en musea.

f/4,2 1/60 ISO2500 26mm






Hallo Leon. Er zijn goedkope aanbieders op het net. (1 Euro) . Maar met folie of groen/rood filters gaat het ook.Léon Obers schreef:Oei, nu moeten we van die rood / groen brilletjes gebruiken om een foto te bekijken.
Kun je die zelf maken van cellofaan of moet je daarvoor bij een bepaalde leverancier zijn?



Dat is wel toevallig. Dan is deze opname speciaal voor jou.JacTrum schreef:Statieven zijn wel toegestaan, maar flitsen lijkt me alleen maar slechtere resultaten opleveren Wim. Wel leuk dat je 'mijn' kerk hebt gefotografeerd. Ik ben bestuurslid van de Antoniuskathedraal.


Hallo, Dat kan door verschillende faktoren komen. Tegenlicht, met de contrastwerking.Myriad schreef:Erg mooie diepte Wim!
Ik zie met het brilletje wat artefacten in het cyaan gedeelte bij de 'helm' van de figuur linksachter en onder het borstbeeld daarboven.
Hoe komt dat?