EV probleem met de SB900

Discussies over flitsers
Gebruikersavatar
André
Forumlid
Forumlid
Berichten: 2603
Lid geworden op: zo mar 26 2006 2:21 pm
Locatie: Amersfoort
Ervaringsniveau: ***
Foto's bewerken toestaan: Ja
Contacteer:

Re: EV probleem met de SB900

Bericht door André » wo sep 21 2011 11:50 pm

Natuurlijk bereik je met off-camera flitsen (meestal) de allermooiste resultaten. Maar dan moeten de locatie of de omstandigheden dit wel mogelijk maken. Probeer tijdens de world living statues aankomend weekend in Arnhem waar rond de 200.000 mensen op afkomen maar eens op je gemakje met flitsers op statiefjes en parapluutjes je plaatjes te schieten. Dat gaat dus echt niet lukken. Op een evenement als de maskerade of de EFF is dat met wat lef en geduld nog wel mogelijk, maar zoals gezegd, het is vaak, heeeeeeeeel vaak gewoon niet mogelijk om op deze manier te werken en dan is de manier van flitsen zoals ALE ons heeft geleerd een prima alternatief, dat heeft zich al meerdere malen hier bewezen.
Fujifilm X-T1 systeemcamera, XF 18-55, XF 55-200, XF 35, XF 56, EF-42 Flitser, VG-XT1 Grip

Verlanglijstje : XF 10-24, XF 23, Donaties zijn nog steeds van harte welkom.

mmuetst

Re: EV probleem met de SB900

Bericht door mmuetst » do sep 22 2011 12:27 am

André schreef:Natuurlijk bereik je met off-camera flitsen (meestal) de allermooiste resultaten. Maar dan moeten de locatie of de omstandigheden dit wel mogelijk maken. Probeer tijdens de world living statues aankomend weekend in Arnhem waar rond de 200.000 mensen op afkomen maar eens op je gemakje met flitsers op statiefjes en parapluutjes je plaatjes te schieten. Dat gaat dus echt niet lukken. Op een evenement als de maskerade of de EFF is dat met wat lef en geduld nog wel mogelijk, maar zoals gezegd, het is vaak, heeeeeeeeel vaak gewoon niet mogelijk om op deze manier te werken en dan is de manier van flitsen zoals ALE ons heeft geleerd een prima alternatief, dat heeft zich al meerdere malen hier bewezen.
Ja klopt, strobist is niet altijd voor handen, als ik een bruiloft schiet heb ik ook niet de tijd om strobist techniek toe te passen. En om nu zo tijdens een evenement rond te lopen :D
Afbeelding

Gebruikersavatar
André
Forumlid
Forumlid
Berichten: 2603
Lid geworden op: zo mar 26 2006 2:21 pm
Locatie: Amersfoort
Ervaringsniveau: ***
Foto's bewerken toestaan: Ja
Contacteer:

Re: EV probleem met de SB900

Bericht door André » do sep 22 2011 9:09 am

Als je er in zondag in Arnhem zo bij zou gaan lopen, ben je al een attractie op zich. :D :D :D
Fujifilm X-T1 systeemcamera, XF 18-55, XF 55-200, XF 35, XF 56, EF-42 Flitser, VG-XT1 Grip

Verlanglijstje : XF 10-24, XF 23, Donaties zijn nog steeds van harte welkom.

Online
Gebruikersavatar
Patrick
Clublid
Clublid
Berichten: 27171
Lid geworden op: do nov 01 2007 7:24 pm
Locatie: Velserbroek
Ervaringsniveau: *****
Foto's bewerken toestaan: Ja
Contacteer:

Re: EV probleem met de SB900

Bericht door Patrick » do sep 22 2011 10:51 am

André schreef:Als je er in zondag in Arnhem zo bij zou gaan lopen, ben je al een attractie op zich. :D :D :D
Dat ben je toch sowieso wel André? :twisted:

Op zich een interessant ding. Al zou ik niet met meer dan 2 rond gaan lopen. En dan alleen tijdens carnaval.
Patrick | Instagram | Flickr | Nikon Z8 + Zf + D700 plus best veel glaswerk, een Fujifilm X-T3 met wat objectieven en een Leica Q3 point-and-shoot

Plaats reactie

Terug naar “Flitsers”