SB700 extra voor strobist

Wanneer u vragen heeft over foto's dan wel het fotograferen zelf, of wanneer u juist tips daarover heeft, dan kunt u deze hier kwijt.
Gesloten
TimC

SB700 extra voor strobist

Bericht door TimC » wo feb 01 2012 10:37 pm

Beste Nikon members,

ben de laatste tijd veel bezig draadloos flitsen. Ik gebruik op dit moment de SB700 en een Nikon D7000 om hem aan te sturen. Nou heb ik een aantal vragen.
Wil buiten en binnen op locatie flitsen en dus een extra flitser aanschaffen.

1. is het slim om nog een SB700 aan te schaffen (250 euro) of kan ik ook een goedkopere flitser gebruiken.
2. Als ik los flits met mijn D7000 en de SB700 aanstuur merk ik dat hij een voorflits geeft. Moet ik een trigger kopen om gebruik te maken van het TTL systeem?
3. Moet ik alles zelf instellen of berekend mijn SB700 als hij draadloos is zelf de afstand en de beste belichting?

Wil het liefst dus een extra flitser aanschaffen en creatiever fotograferen met belichting. Weet soms niet echt goed hoe ik de instellingen instel om dit te doen. Als hij op ttl staat en draadloos (remote) kan ik dan lichtmeter gebruiken. Weet de Nikon D7000 dat ik SB700 erbij gebruik als ik het licht meet.


Veel vragen hoop dat iemand die hier antwoord op heeft me op weg helpt. Bedankt alvast!

Gebruikersavatar
Peter
Clublid
Clublid
Berichten: 7896
Lid geworden op: ma jun 06 2011 12:00 pm
Foto's bewerken toestaan: Nee
Contacteer:

Re: SB700 extra voor strobist

Bericht door Peter » wo feb 01 2012 10:47 pm

graag één topic aanhouden

dank je

hier maar verder

http://www.nikon-club-nederland.nl/foru ... 30&t=37802" onclick="window.open(this.href);return false;

Gesloten

Terug naar “Vragen en tips over foto's en fotograferen”