hillie1965 schreef:Die steen vind ik persoonlijk niet storend. Door deze steen vind ik dat het leeuwtje meer diepte krijgt.
Het gaat er om dat jou beleving, wat jij ook aangeeft, voor jou zichtbaar is op de foto.
Ik kan een eind met je meegaan. Maar ik had graag iets meer van de pootjes gezien, zodat je die hele typerende sluiphouding goed had gezien. Dan heb je niet alleen de aandacht van het leeuwtje, maar ook de mooie pose van zijn lichaam.
hillie1965 schreef:Heb jij foto 2 overigens bijgesneden?
Ja, ik kwam met mijn telelens er niet goed genoeg bij en ik hed niet de tijd om de teleconverter er tussen te schroeven. En het beeld wordt gewoon veel sterker als je de rommel er afknipt. Gelukkig zat er nog genoeg detail in. Maar het is wel de realiteit van dit soort jonge dieren, wil je echt 100% uit je sensor hebben dan kan het wel eens zijn dat je een krankzinnige brandpunt nodig hebt, zeker als je zoals ik op FX schiet.
Jaap