Heb een iPad en nu?

Deze sectie is bedoeld voor discussies en vragen over hardware en software die niet direct met fotograferen te maken heeft.
Steven

Re: Heb een iPad en nu?

Bericht door Steven » zo jun 17 2012 10:44 am

Blacksheep schreef:Mag ik hierop aansluitend, een vraag stellen m.b.t. deze I-pad? Ik wil die graag voor mijn man aanschaffen, die na een mislukte oogoperatie het licht uit 1 oog bijna helmaal kwijt is. E-readers zijn te klein voor hem. Is die I-pad dan wel goed geschikt voor het lezen van boeken?
Mijn vrouw kon na een zware hersenbloeding lang lezen in een boek niet meer opbrengen, ze leest nu wel weer net zo lang als voorheen maar dan op de iPad. Zij vind het heerlijk om te lezen, met name de kleur en lichtintensiteit van het papier aan te kunnen passen is een voordeel. Uiteraard ook het formaat van en soort lettertype helpt mee. Buiten lezen is niet altijd mogelijk ivm de lightinval. Het is geen e-paper dus je hebt dan hinderlijke reflectie iets dat ze overigens naar eigen zeggen vaak oplost door iets donkers aan te trekken.

Gebruikersavatar
JBD
Clublid
Clublid
Berichten: 1381
Lid geworden op: zo jul 23 2006 3:42 pm
Locatie: De Veluwe
Ervaringsniveau: ****
Foto's bewerken toestaan: Ja
Contacteer:

Re: Heb een iPad en nu?

Bericht door JBD » zo jun 17 2012 11:19 am

Hartelijk dank voor jullie informatie.

Plaats reactie

Terug naar “Computer hardware en software algemeen”