Dank voor het kijken.

60mm.
F11
1/8"
ISO180

60mm.
F11
1/8"
ISO180





+1 maar de compositie vind ik wat krap (te veel gecropped ?) verscherping en bewerking overdone is jammer moet je met natuur macro's voorzichtig mee zijn.jac49 schreef:Een mooie compo ,ook ik vind dat de bewerking wat teveel doorgeslagen .
Jac.

Bedankt John voor je duidelijke kijk op macro,hier kan ook ik wat mee.John Jansen schreef:+1 maar de compositie vind ik wat krap (te veel gecropped ?) verscherping en bewerking overdone is jammer moet je met natuur macro's voorzichtig mee zijn.jac49 schreef:Een mooie compo ,ook ik vind dat de bewerking wat teveel doorgeslagen .
Jac.
Ik vind, persoonlijk dat je het neutraal moet houden met beestjes en natuur macro's.
Macrofotografie is niet eenvoudig om compositie scherpte en alles wat er omheen hangt in de juiste proporties weer te geven, uitzonderingen daargelaten.
Waterjuffers zijn wel een dankbaar onderwerp.

