Polen 2007 deel 7: Meerluiken

Plaats hier foto's (gemaakt met een Nikon camera) die je graag wilt laten zien. Het gaat hier om de inhoud van de foto's, en niet zozeer om de technische kwaliteiten.
Plaats reactie
De Put

Polen 2007 deel 7: Meerluiken

Bericht door De Put » wo aug 15 2007 1:33 pm

1. Mijn meisje
Afbeelding

2. Een oude boer
Afbeelding

3. Onze kleinste spruit
Afbeelding

Gebruikersavatar
ALE
Clublid
Clublid
Berichten: 6606
Lid geworden op: vr jul 20 2007 10:58 pm
Foto's bewerken toestaan: Ja

Bericht door ALE » wo aug 15 2007 1:59 pm

Ben benieuwd wat je op dat moment allemaal tegen je vrouw zei ? Zal wel iets met Carlsberg te maken hebben... :D

En die jongste spruit mag er ook zeer zeker zijn ! Hoe lang heb je wel niet gewacht op die boer voordat hij zijn werk af had. Vind dit echt schitterend weergegeven in de meerluik.
Cheers,

ALE
Nikon dSLR | Nikon lampjes | Een grote en een paar kleine Nikkor toeters

Gebruikersavatar
remoss
Forumlid
Forumlid
Berichten: 3747
Lid geworden op: wo sep 13 2006 8:52 pm
Contacteer:

Bericht door remoss » wo aug 15 2007 2:04 pm

Erg origineel gedaan Remco. Je familie ten spijt (ook heel leuk natuurlijk :) ) vind ik de foto's van de boer de beste. Leuk zoals zijn handelingen in een overzicht zijn te zien.

De Put

Bericht door De Put » wo aug 15 2007 2:33 pm

Dank jullie wel!
Voor wat betreft de boer; de eerste foto is van 12:46:02 en de laatste van 12:48:37. Kortom, 2,5 minuten. Niet alleen heb ik mazzel gehad dat mijn meisje hem zag en dat ik snel mijn camera en 70-300 kon pakken, de man wist ook nog eens in bijzonder korte tijd zijn baal voer bijeen te maaien.

Overigens had ik in die 2,5 minuten zo'n 40 foto's verzameld :-)

Plaats reactie

Terug naar “Foto presentaties”