Foto's duif, windmolen en lijnenspel.

Plaats hier foto's (gemaakt met een Nikon camera) die je graag wilt laten zien. Het gaat hier om de inhoud van de foto's, en niet zozeer om de technische kwaliteiten.
Plaats reactie
Mirella

Foto's duif, windmolen en lijnenspel.

Bericht door Mirella » ma aug 20 2007 12:43 pm

Enkele foto's die ik afgelopen weekend heb genomen:

Deze jonge duif zit al een tijdje in onze tuin en is zo tam dat ik op nog geen meter afstand deze foto kon nemen.
Afbeelding

Windmolen nabij Zundert, qua compositie niet zo bijzonder, maar ik vind de kleuren wel mooi geworden.
Afbeelding

Koolplantjes. Hier probeer ik te spelen met lijnen in mijn foto. Achteraf stond mijn toestel nog in de verkeerde stand (macro), maar ik vond het toch wel een aardige foto geworden.
Afbeelding

Alle opmerkingen, commentaar (opbouwende kritiek) en overige reacties zijn welkom.

Groetjes,

Mirella

Gebruikersavatar
ton
Forumlid
Forumlid
Berichten: 1494
Lid geworden op: vr aug 04 2006 11:23 pm
Locatie: Volendam
Ervaringsniveau: ****
Foto's bewerken toestaan: Nee

Bericht door ton » ma aug 20 2007 12:51 pm

Dag Mirella ,

Leuke plaatjes ,
het duifje vind ik het mooiste .

Groeten Ton .
Groeten Ton .

BUG322

Bericht door BUG322 » ma aug 20 2007 1:10 pm

Ik vind die duif toch wel wat donker dus ik heb wat veranderd

Afbeelding

groetjes

Gebruikersavatar
Nicole
Forumlid
Forumlid
Berichten: 3272
Lid geworden op: do aug 02 2007 11:46 am
Contacteer:

Bericht door Nicole » ma aug 20 2007 1:11 pm

Hey mirella, Die onderste vind ik mooi alleen ik zou er lucht bij doen.
koolplantjes zo te zien .
De duif is iets aan de donkere kant en ik zou er iets meer kleur in brengen maar zover ik kan zien wel scherp.
Ben benieuwd naar je volgende foto,s...
NAS Buikpijn

Mirella

reacties

Bericht door Mirella » ma aug 20 2007 1:30 pm

Bedankt voor de reacties. De duif is inderdaad mooier geworden, door de aanpassing. Ik wil me echter pas in fotobewerking gaan verdiepen als ik het fotograferen zelf onder de knie heb. En dat is nog een hele klus! Er zijn zoveel zaken waar je rekening mee moet houden, die je in moet zien te stellen waarbij al die instellingen samen een mooie foto op moeten leveren. Maar dankzij oefenen en diverse internetsites leer ik elke dag weer bij.

Wat de koolplantjes betreft: ik wilde graag dat de lijnen precies op de rand van de foto samenkwamen in één punt. Eerst had ik er inderdaad lucht bij gefotografeerd, maar dat vond ik toch niet zo mooi als zonder lucht.

Polling

Bericht door Polling » ma aug 20 2007 4:39 pm

Wat de koolplantjes betreft: ik wilde graag dat de lijnen precies op de rand van de foto samenkwamen in één punt. Eerst had ik er inderdaad lucht bij gefotografeerd, maar dat vond ik toch niet zo mooi als zonder lucht.

Dat is ontzettend moeilijk, je ziet nu links ook al een heel klein stukje van boven de horizon, en dat verstoort dan je idee... Statief, heel goed kijken en nabewerking...
Maar inderdaad, ik ben ook gewoon heel erg aan het oefenen, en langzaam maar zeker krijg je door wat er kan en hoe je dat moet bereiken. Succes!

Plaats reactie

Terug naar “Foto presentaties”