Bericht
door Geert » wo feb 13 2013 9:01 pm
Djen schreef:Op zich mooi (al is het niet mijn ding

)
Maar een vraag (uit interesse) ik vind het persoonlijk jammer dat de zijkanten van de buik een beetje wegvallen...
Snap je wat ik bedoel? Was het niet mooier als die zijden mooi strak waren?
Verder denk ik dat je precies hebt wat je wilde of niet
heel apart!
ik snap wat je bedoelt. maar was intentie om hem was los te krijgen van achtergrond. dus heb rimlights gebruikt voor zowel uitlichten van de rook en het lostrekken van achtergrond. de spots lagen op de grond aan weerskanten en achter het persoon langs gericht. het licht al het ware laten strijken langs zijn rug.
hierdoor wordt de rook intenser en krijgt ook een lichtverspreidende werking. het effect is hetzelfde als in de mist rijden. mist wordt altijd veel zichtbaarder in de koplampen vaan je tegenligger!
Ik schiet op alles wat beweegt!!!!
Nikon D4, D3,D800e, 50 mm 1.8, 85 mm 1.8, 14-24 2.8, 24-70 2.8, 70-200 2.8 vrII, 400 mm 2.8, 1,7 conv, sb 900 en een hok vol Elinchrom en voor buiten de Quadra's !!!!