natte voeten waal nijmegen

Plaats hier foto's (gemaakt met een Nikon camera) die je graag wilt laten zien. Het gaat hier om de inhoud van de foto's, en niet zozeer om de technische kwaliteiten.
Plaats reactie
dia65

natte voeten waal nijmegen

Bericht door dia65 » wo jun 05 2013 12:30 pm

Hoog water waal
1
Afbeelding
2
Afbeelding
3
Afbeelding
4
Afbeelding
5
Afbeelding
6
Afbeelding

Gebruikersavatar
Cees
Forumlid
Forumlid
Berichten: 15275
Lid geworden op: di nov 07 2006 5:16 pm
Foto's bewerken toestaan: Nee

Re: natte voeten waal nijmegen

Bericht door Cees » wo jun 05 2013 1:49 pm

Zie heel veel water. Ken de omgeving van Nijmegen een beetje, maar kan deze foto's moeilijk plaatsen.
Is het richting Ooypolder?
Groet, Cees

Analoog Nikon-speelgoed en wat bijbehorend glaswerk
Lid NCN
In het land der blinden is éénoog koning

Gebruikersavatar
Patrick
Clublid
Clublid
Berichten: 27171
Lid geworden op: do nov 01 2007 7:24 pm
Locatie: Velserbroek
Ervaringsniveau: *****
Foto's bewerken toestaan: Ja
Contacteer:

Re: natte voeten waal nijmegen

Bericht door Patrick » wo jun 05 2013 2:28 pm

Ik mis aanwijzingen dat dit een abnormale situatie is. Het hoeft niet direct een half ondergelopen huis of wegdrijvende auto's te tonen, maar hier blijkt dat nergens uit dat dit anders is dan anders.
Patrick | Instagram | Flickr | Nikon Z8 + Zf + D700 plus best veel glaswerk, een Fujifilm X-T3 met wat objectieven en een Leica Q3 point-and-shoot

Voormalig clublid

Re: natte voeten waal nijmegen

Bericht door Voormalig clublid » wo jun 05 2013 2:29 pm

Volgens mij is foto 2 gemaakt vanaf de dijk waar de 4-Daagse lopers van Nijmegen de eerste dag 's middags over heen gaan.
Klop dit?

dia65

Re: natte voeten waal nijmegen

Bericht door dia65 » wo jun 05 2013 3:09 pm

Casanova56 schreef:Volgens mij is foto 2 gemaakt vanaf de dijk waar de 4-Daagse lopers van Nijmegen de eerste dag 's middags over heen gaan.
Klop dit?
klopt ooijpolder richting nijmegen > bisonbaai

wblink
Forumlid
Forumlid
Berichten: 1325
Lid geworden op: zo mar 09 2008 9:29 am
Locatie: Gendt

Re: natte voeten waal nijmegen

Bericht door wblink » wo jun 05 2013 3:24 pm

Patrick schreef:Ik mis aanwijzingen dat dit een abnormale situatie is. Het hoeft niet direct een half ondergelopen huis of wegdrijvende auto's te tonen, maar hier blijkt dat nergens uit dat dit anders is dan anders.
Dat is het ook niet. Het zijn "uiterwaarden" die "buitendijks" liggen en JUIST bedoeld zijn om meer water in de Waal op te vangen door een groter volume te creëren. Wat WEL apart is dat het in deze tijd van het jaar eigenlijk nooit gebeurt. Meestal begin lente als de sneeuw smelt.

Daarvan afgezien vind ik het leuke foto's. Voor mij een normaal beeld (ik rijdt op weg van/naar mijn werk vaak over de dijk (aan de andere kant dan de plek waar deze foto's zijn gemaakt), maar mi voor "Hollanders"(hé, kan ik het eindelijk OOK eens zeggen (kom OOK uit het westen des lands)) een apart beeld.

Of niet?
Willem.

dia65

Re: natte voeten waal nijmegen

Bericht door dia65 » wo jun 05 2013 5:32 pm

er zijn zelfs meldingen van UFO,s
1
Afbeelding
2
Afbeelding

Gebruikersavatar
JacTrum
Clublid
Clublid
Berichten: 4374
Lid geworden op: zo jun 21 2009 10:08 pm
Locatie: Breda
Ervaringsniveau: *****
Foto's bewerken toestaan: Nee

Re: natte voeten waal nijmegen

Bericht door JacTrum » wo jun 05 2013 8:57 pm

Ik mis scherpte. Enige verklaring daarvoor?
Nikon D700 / Nikon 1.4/50 / NikonAF-S Nikkor 24-70mm 2.8 G ED / Nikon AF-S Nikkor 70-200mm 2.8GII / Micro Nikkor 2.8/105G ED / Nikon Speedlight SB910

Gebruikersavatar
John'47
Forumlid
Forumlid
Berichten: 2545
Lid geworden op: zo jun 12 2011 8:07 am
Foto's bewerken toestaan: Nee

Re: natte voeten waal nijmegen

Bericht door John'47 » wo jun 05 2013 9:00 pm

UFO-straling
Nikon D810, Sony RX1R II. 

Plaats reactie

Terug naar “Foto presentaties”