Er is een update van ViewNX beschikbaar naar versie 2.8.0.
Wijzigingen in versie 2.8.0
De COOLPIX S6600 en COOLIPX L620 worden nu ondersteund.
GeoTag op de werkbalk is nu gewijzigd in Kaart. Daarnaast zijn de termen 'GPS-gegevens' en 'GPS-informatie' gewijzigd in 'locatiegegevens'.
De volgende mogelijkheden zijn toegevoegd voor bewegingssnapshots.
- Functie Diashow
- Als Short Movie Creator of Movie Editor is geselecteerd voor de optie Openen met in het menu Bestand, kunnen gebruikers nu kiezen voor Films (MOV) en JPEG-beelden of Films (MOV).
Als u een van de bovenstaande opties wilt kiezen, moet Short Movie Creator of Movie Editor echter van tevoren zijn geregistreerd via Openen met > Registreren... > Openen met toepassing.
De optie Add/Edit Directional (Richtingsaanduiding toevoegen/bewerken) is toegevoegd aan de werkbalk Kaart.
De optie Merge Altitude Log with Track Log... (Hoogtelog samenvoegen met tracklog...) is toegevoegd aan het item Log Matching.
Een locatielogbestand dat is opgeslagen met een camera, mobiele telefoon of ander in de handel verkrijgbaar satellietnavigatiesysteem dat locatiegegevens kan ophalen, kan nu worden samengevoegd met een logbestand voor hoogte (barometer) en diepte* dat is opgeslagen met een digitale camera van Nikon.
* Logbestanden voor hoogte (barometer) en diepte worden opgeslagen door digitale camera's van Nikon met een barometer of dieptemeter.
Aanvullende wijzigingen in de Windows-versie
Installatie van QuickTime is niet meer vereist.
De beeldsnelheden 50 bps en 60 bps zijn nu beschikbaar voor films die zijn gemaakt met de optie Film maken... in het menu Bestand van Nikon Movie Editor en die zijn uitgevoerd met een formaat van 1280 x 720 (16:9) of 1920 x 1080 (16:9).
De volgende twee vereisten gelden echter als 50 bps of 60 bps is geselecteerd voor Beeldsnelheid:
- Alleen films zijn toegevoegd aan het storyboard (geen foto's)
- Een andere optie dan MOV (MotionJPEG/Linear PCM) is geselecteerd voor Indeling:
Aanvullende wijzigingen in de Macintosh-versie
De beeldweergave met de diashowfunctie is nu compatibel met Retina-schermen.
Update ViewNX 2.8.0
Re: Update ViewNX 2.8.0
En hier de engelstalige versies:
https://nikoneurope-en.custhelp.com/app ... a_id/58012" onclick="window.open(this.href);return false;
voor diegenen die niet zo gecharmeerd zijn van nederlandstalige software...
https://nikoneurope-en.custhelp.com/app ... a_id/58012" onclick="window.open(this.href);return false;
voor diegenen die niet zo gecharmeerd zijn van nederlandstalige software...
