1.

DSC_7238 by Ronald M., on Flickr
2.

DSC_7223 by Ronald M., on Flickr
3.

DSC_7084 by Ronald M., on Flickr
Ik moest even denken voordat ik je snaptejan24 schreef:Zit je wel in het goede topic?
Ook mijn eerste gedachtejan24 schreef:Mooie foto's.
Zit je wel in het goede topic?
Is gebeurd, en het is idd wel een verbetering. Bedankt.MarcoEos70D schreef:Mooie foto's! Misschien zijn de paragliders zelf nog iets op te lichten?
Ja, wat moet je? Je gaat weg voor een high key foto, want dat is de opdracht voor de lokale fotoclub. Die is er inmiddels, een minimalistisch helmgrasje dat gebogen is door de (of eigenlijk maar een van de) elementen. Vervolgens kom je een door hetzelfde element aangedreven vrachtvaarder tegen (zie transport). Die heb ik trouwens ook nog tegen een achtergrond van de windturbines die hier voor de kust in zee staan. Maar daar is het schip minder fraai in beeld, die plaats ik maar niet. En dan kom je aan het eind van je wandeling deze gasten tegen. Dat leverde welgeteld 219 extra opnames op, want al doende kwam het zonnetje steeds meer door. Dan blijf je schieten, want de eerste opnamen waren zonder direct zonlicht en blauwe lucht. Op een gegeven moment is een van die gasten geland, en vroeg of hij de foto's kon krijgen. Heb hem gisteren blij gemaakt met 49 opnames. En ja, dan wil je ook wat foto's delen op het forum. Waar zet je ze dan? Deze passen wel bij "sport", toch?jan24 schreef:Mooie foto's.
Zit je wel in het goede topic?
Ik zie het, inderdaad nog mooier. Denk dat de gliders erg blij zullen zijn met deze platen.Ronald53 schreef:Is gebeurd, en het is idd wel een verbetering. Bedankt.MarcoEos70D schreef:Mooie foto's! Misschien zijn de paragliders zelf nog iets op te lichten?
Meedoen aan de maandopdrachtRonald53 schreef:Ja, wat moet je?jan24 schreef:Mooie foto's.
Zit je wel in het goede topic?