
Ik werk RAW. Is mijn waarneming correct of kan ik nog `ergens` de wijzigingen terugvinden. Ik kan nog bij de oude versies (met moeite)
Iets te gemakkelijk. PP is zijn instellingen kwijt na een 'schone installatie' Ik moet wellicht een oud bestandje terughalen. Wie weet er meer van dan ik?onno schreef:Wacht met Vista totdat de leverancier van de applicaties die je gebruikt heeft aangegeven dat ze compatible zijn met Vista. Er zijn meer problemen met Vista en verschillende andere softwaretitels.
Wat ik begrepen heb niet. Wel om tiffs en Jpeg's te bewerken. Raw bewerking via NX is alleen voor NEF's. Dit overigens tot groot verdriet van een hoop Canon gebruikers lees ik op vele forums.is het mogelijk om oude raw opnamens uit een canon 20d te openen en te bewerken in capture nX ??????????