@Steenisc:
Maak nog eens zo'n foto en zet de beeldjes (als je daar plaats voor hebt) een halve meter van de achtergrond af.
Zet de camera op een statief en probeer een foto te maken zonder flits. Zorg wel dat je voldoende (dag)licht hebt. Is dit niet voorhanden, stel dan je sluitertijd bij (langere sluitertijd)
In foto 1 + 2 zie ik toch een harde schaduw wat kan duiden op een felle lichtbron frontaal. Zet dat licht eens aan de zijkant of in iedergeval niet frontaal of neem een niet zo'n sterke lichtbron. Experimenteer hiermee!
Ik weet niet hoe 'gevorderd' je bent met digitalefotografie (ik ben ook maar een leerling!!

) maar bij mij heeft veel lezen, een cursus volgen, veel foto's plaatsen en leren van de kritiek al de nodige vruchten af geworpen. Ik bedoel te zeggen dat ik al heel veel hebt geleerd hier op het forum. Nog iedere dag leer ik
Ik wil ook niet zeggen dat je met de info die ik je geef, dat je dan een perfecte foto zult maken. Er komen heel veel dingen meer bij kijken: instellingen van ISO, diafragma, sluitertijd enz om maar iets te zeggen.
Veel suc6 en leer plezier!