Firmware updates Nikon 1

Discussies over fotografie met 1 serie.
Plaats reactie
Gebruikersavatar
Jur
Forumlid
Forumlid
Berichten: 2675
Lid geworden op: di aug 22 2006 12:05 pm
Locatie: Haren Gn
Foto's bewerken toestaan: Nee
Contacteer:

Firmware updates Nikon 1

Bericht door Jur » wo aug 08 2012 9:31 am

Er zijn firmware updates (versie 1.20) voor de Nikon 1 camera's.

Nikon 1 V1
Nikon 1 J1

Wijzigingen in deze versie
•Het belichtingsregelingsprogramma dat wordt gebruikt in de stand Slimme fotoselectie, of in de fotostand waarbij Belichtingsstand is ingesteld op P Automatisch programma of Automatische onderwerpselectie, is herzien voor kortere sluitertijden om onscherpte te voorkomen.
•De automatische witbalans is verbeterd.
•De nauwkeurigheid van de belichting wanneer ISO-gevoeligheid is ingesteld op Automatisch (100–3200), Automatisch (100–800) of Automatisch (100–400), is verbeterd bij opnamen met de ingebouwde flitser waarbij onderwerpen op korte afstand worden gefotografeerd.

•De volgende problemen zijn verholpen.
- Er werd soms een foutbericht weergegeven tijdens intervalopnamen, waardoor niet het opgegeven aantal opnamen kon worden vastgelegd.
-Als de camera werd ingeschakeld door de vergrendeling voor de intrekbare objectiefcilinder te ontgrendelen op toepasselijke objectieven, trad er soms een lichte vertraging op voordat de sluiter kon worden ontspannen.
Jur

Gebruikersavatar
remoss
Forumlid
Forumlid
Berichten: 3747
Lid geworden op: wo sep 13 2006 8:52 pm
Contacteer:

Re: Firmware updates Nikon 1

Bericht door remoss » wo aug 08 2012 12:12 pm

Thx voor de heads-up. Ondanks dat ie te koop staat meteen maar even geupdate!

Ocram
Forumlid
Forumlid
Berichten: 145
Lid geworden op: wo jan 11 2012 9:09 pm

Re: Firmware updates Nikon 1

Bericht door Ocram » do aug 23 2012 1:35 pm

Nieuwe L firmware is beschikbaar voor de volgende Nikon 1 objectieven.

1 NIKKOR VR 10-30mm f/3.5-5.6: L-firmware-update 1.10

1 NIKKOR VR 30-110mm f/3.8-5.6: L-firmware-update 1.10
Als dit objectief wordt gebruikt met een Nikon 1-camera die is uitgebracht in of na augustus 2012, kunt u de camera uitschakelen door de objectiefcilinder te vergrendelen (met de knop voor de intrekbare objectiefcilinder), zelfs als de monitor is uitgeschakeld en de camera in de stand-by-stand staat.

Plaats reactie

Terug naar “1 serie”