4288*2848 af laten drukken .
Het gaat om deze foto.

Hij zou ong 2,25*1,30mtr moeten worden .
Bij voorbaat dank voor de antwoorden .
Groetjes Gijs
4288 pixels op 225 cm breed is 48dpi.gijsbert27 schreef:Hoi allemaal,ik heb hier een foto die wij graag achterop onze camper willen hebben ,maar nu is mijn vraag tot hoe groot kun je een foto uit een d90 welke een beeldformaat heeft van
4288*2848 af laten drukken .
Het gaat om deze foto.
Hij zou ong 2,25*1,30mtr moeten worden .
Bij voorbaat dank voor de antwoorden .
Groetjes Gijs
Als je daar bang voor bent kan je niks kopen, want 99 van de 100 zaken die je koopt zijn al direct minder waard als je ze vastgehad hebt.muggie schreef:Maar ik ben wel bang dat het de waarde bij eventuele verkoop/inruil niet ten goede komt.
Geef iets meer uit dat je zekr weet dat ie UV bestendig is anders is ie naar een tijdje in de zon vaal van kleur.gijsbert27 schreef:Hoi allemaal,Jan 24 een achterruit zit er niet in ,daar ben ik niet bang voor dus ,en wat betreft inruilwaarde ,ach dat zien we over ong 10jaar b.g.g wel weer dan ,maar als het een sticker is ,is hij ook weer te verwijderen .
Maar nu nog een adres zien te vinden ,er zit hier in Genemuiden wel een bedrijf maar eens zien wat die kan maken .
Een ieder bedankt voor de info .
Groetjes Gijs