Toen ik de foto's zag was ik overdonderd. Tot dusver gebruikte ik meestal Fuij superia 400. Maar ook wel 100 of 200.
De foto's leken zoveel beter van kwaliteit, vooral de kleurweergave. Of wil ik dat nu graag zien

Daarom besloot ik nog een filmpje te halen. Omdat ik nu in Leeuwarden was, ging ik daar naar een fotozaak waar ik ook wel regelmatig kom.
Daar hadden ze niet zulke filmpjes, ook niet van Kodak. De verkoper zij, dat het verschil met superia te klein was. Dat je dan verschillende stappen moet uitvoeren om het verschil te kunnen zien.
Moeten zulke fimpjes anders ontwikkeld en afgedrukt worden om het verschil te kunnen zien

Helaas luisterde ik maar met een half oor naar de verkoper omdat ik ondertussen zat te twijfelen of ik nu wel of niet een gewoon superia filmpje zou kopen, of naar een andere fotozaak zou gaan.
Maar gelukkig zijn hier vast wel enkelen die mij daar wat meer over kunnen vertellen. Ook al is Gerrit er dan niet meer
