Bruiloft 10-09-08

Plaats hier foto's (gemaakt met een Nikon camera) die je graag wilt laten zien. Het gaat hier om de inhoud van de foto's, en niet zozeer om de technische kwaliteiten.
dodo

Bericht door dodo » za sep 13 2008 8:39 am

Volgende keer maar met een D3 of een D700?
Kom op... dat moet met een D300 toch ook lukken?

Gebruikersavatar
M.Oorthuis
Forumlid
Forumlid
Berichten: 3996
Lid geworden op: vr mei 19 2006 10:04 am
Foto's bewerken toestaan: Nee
Contacteer:

Bericht door M.Oorthuis » za sep 13 2008 10:10 am

Toch bedankt allemaal en die "nuttige" reacties lees ik maar gewoon overheen :?
http://www.oorthuisfotografie.nl" onclick="window.open(this.href);return false;

Gebruikersavatar
foto-ed
Forumlid
Forumlid
Berichten: 829
Lid geworden op: ma okt 02 2006 7:21 pm
Locatie: Overijssel
Ervaringsniveau: *

Bericht door foto-ed » za sep 13 2008 2:43 pm

Denk dat jij je beter kunt bezig houden met panorama's.... ;-) De foto's die er voor mij uitspringen zijn 1 en 3. Bij foto 4 heb je een doodzonde begaan om de voeten eraf te snijden. Zoom dan wat meer in of zoom wat uit/ga verder weg staan.
Het boeket voor op de auto op foto 2 is volledig uitgebeten. (Waarom op 800 iso geschoten?????) Wellicht dat je dit nog wat bij kunt poetsen. Kleuren vind ik goed. Ruis vindt ik niet heel storend. Dat mag ook wel bij D300 en 1600ISO. De foto's schuin maken kan. Ik elf doe dit ook maar alleen buiten en/of in een héle grote ruimte. Niet binnen in een klein hokje.
Zag trouwens dat je op je eigen website ook wat trouwfoto's had staan. Ik moet zeggen dat deze dan wel beter zijn! :-) Je gaat dus de goede kant op!
Nikon (Club Nederland) Gek én NPS-lid

Plaats reactie

Terug naar “Foto presentaties”