Maar je hebt wel gelijk dat de foto beter kan

Enneh, wat betreft die Haarlem Meeting... Why not!

Niet overbelicht, wel lichter.Marinus84 schreef:.... want Marten, nu is op jouw bewerking de geribbelde stoep helemaal overbelicht.
Laat maar weten wanneer... als ik na 38 jaar Haarlem en nu ruim 3 jaar 150 meter ten noorden van Haarlem wonend nog steeds welkom ben!Ed Post schreef:Mooie serie van het mooiste station van Nederland!!
Ook mijn stad dus...
Er zijn hier nog meer Haarlemmers actief, misschien een idee om eens met een groepje 's avonds het station te "bezetten"??
Dan ook minder of geen last van hangjongeren....
Klopt, de eerste en laatste staan scheef vanwege het gebruik van een groothoeklens.Patrick schreef:Ik heb alleen wel het idee dat een aantal wat vreemd scheef staan.
Dat bedoel ik niet eens. Ik zie regelmatig iets ver uit het midden recht staan, waardoor één kant (de andere kant) "erg" schuin wegloopt...Ed Post schreef:Klopt, de eerste en laatste staan scheef vanwege het gebruik van een groothoeklens.Patrick schreef:Ik heb alleen wel het idee dat een aantal wat vreemd scheef staan.
Ik zou dit recht moeten zetten, echter daar had ik destijds nog geen kaas van gegeten....
Mag een Heemstedenaar ook mee??? Ben wel geboren HaarlemmerPatrick schreef:Laat maar weten wanneer... als ik na 38 jaar Haarlem en nu ruim 3 jaar 150 meter ten noorden van Haarlem wonend nog steeds welkom ben!Ed Post schreef:Mooie serie van het mooiste station van Nederland!!
Ook mijn stad dus...
Er zijn hier nog meer Haarlemmers actief, misschien een idee om eens met een groepje 's avonds het station te "bezetten"??
Dan ook minder of geen last van hangjongeren....![]()
Wel handig om even toestemming te regelen als je met een groep komt!