Tot nu deed hij het prima, maar sinds een paar dagen vallen een paar dingen op:
- Soms vergrendeld de zoom op ongeveer 50mm. Door de camera uit-aan te ztten komt hij meestal weer los.
- In het bereik 16-24 zit in de rechter bovenhoek een donkere vlek, het lijkt op vignetering, maar dan erger (zeker t.o.v. de ander hoeken) en het is niet de zonnekap o.i.d., alle foto's hebben het, boven de 24mm is de vlek weg.
Als ik de life-view gebruik wordt het erger en kan ik de zoom helemaal niet gebruiken, hij zit dan vast in de stand van het moment dat de camera aangezet wordt (D300).
Ik heb gezocht op het forum en kom diverse berichten tegen over vastzittende zoomlensen, waarbij dan blijkbaar een schroefje los zit. Maar het probleem met de donkere rechter bovenhoek kan ik niet terug vinden en ben dus bang dat er meer aan de hand is.
Klinkt iemand dit bekend in de oren?
Nog een vraagje. Er zit nog garantie op, kan ik nu beter naar de winkel terug gaan of meteen naar Beverwijk?
Update:
Op aanraden van Camera Express (de winkel) zelf naar Beverwijk gegaan.
Nog geen 24 uur later al een melding dat hij weer klaar was.
Het blijkt dat er een paar problemen waren:
- Eén van de bladen van het diafragma bleef af-en-toe hangen;
- De electronica van de VR was stuk (waardoor is onbekend).
Ze hebben hem grondig schoon gemaakt en de electronica vervangen en hij doet het weer prima!
Wat een supersnelle service van die jongens, toppie!!!
Voorbeeld:
