1

2

3

4

5

Wat fotos uit mijn Portfolio.
Viel mij als liefhebber (uitsluitend Hajenius) ook op....Léon Obers schreef:Die jongen met die tatoeages lijkt mij geen echte sigaarroker te zijn.![]()
Te zien aan het sigaarbandje heeft hij de sigaar precies verkeerd om vast.![]()
Ook al zie je rook (geretoucheerd?), ik zie geen as-kopje aan het eind, maar zelfs eerder nog een afgedicht mondstuk zoals je ze bij Cubaanse sigaren nog wel aantreft. Dat "kapje" moet je wel eerst met een sigarenknipper eraf knippen, anders kun je niet roken (en de sigaar natuurlijk op de juiste manier vasthouden en aansteken).
Dat "rammelt" voor mij ook. In een ander draadje waar tevens dezelfde foto staat heb ik iets in die strekking geschreven.AvanEijk schreef: Foto 2 vind ik wel gaaf, alleen bij de arm die het kindje vasthoudt kijkt het voor mij niet lekker. (Bedoel het niet rot, ondersteunende arm lijkt voor mij bij geamputeerd)