foto's uploaden

Discussies over fotobewerking en archivering
Plaats reactie
antoniusjohger

foto's uploaden

Bericht door antoniusjohger » za sep 25 2010 5:49 pm

Werk met ViewNX van Nikon. Wie heeft ervaring met het uploaden van fotos m.b.v my Picturetown. Bestaat er een beschrijving van de procedure om m.b.v dit hulpmiddel mijn fotos aan de forumleden aan te bieden?

Ton

Gebruikersavatar
roel
Forumlid
Forumlid
Berichten: 1611
Lid geworden op: zo nov 14 2004 11:52 pm
Locatie: Arnhem
Foto's bewerken toestaan: Ja
Contacteer:

Re: foto's uploaden

Bericht door roel » zo sep 26 2010 4:01 pm

Dag Ton,

Op 27 augustus jongstleden heb je dezelfde vraag al geplaatst en daar was al antwoord opgegeven. Jouw vraag staat hier.

gr. Roel

antoniusjohger

Re: foto's uploaden

Bericht door antoniusjohger » zo sep 26 2010 4:51 pm

Weet ik, beste Roel, maar ik heb weinig zin in het downloaden van picasa of flicr enz. daarom zoek ik iemand die weet of e.e.a ook goed werkt met mijn "picturetown"

gr. Ton

Gebruikersavatar
Cees
Forumlid
Forumlid
Berichten: 15275
Lid geworden op: di nov 07 2006 5:16 pm
Foto's bewerken toestaan: Nee

Re: foto's uploaden

Bericht door Cees » zo sep 26 2010 4:54 pm

Mijns inziens het eenvoudigst gaat het met Photobucket.
Groet, Cees

Analoog Nikon-speelgoed en wat bijbehorend glaswerk
Lid NCN
In het land der blinden is éénoog koning

george013

Re: foto's uploaden

Bericht door george013 » zo sep 26 2010 9:10 pm

Picturetown is een backup-systeem. Je foto's zijn alleen voor jou zichtbaar na inloggen. Is niet bedoeld om aan anderen te tonen.
Om hier een foto te plaatsen heb je een link nodig naar een website die jouw foto aan de wereld vertoond, zonder in te loggen.
George

Gebruikersavatar
JaapV
Clublid
Clublid
Berichten: 5194
Lid geworden op: do jan 14 2010 11:12 pm
Locatie: Oud-Beijerland
Ervaringsniveau: ***
Contacteer:

Re: foto's uploaden

Bericht door JaapV » zo sep 26 2010 10:42 pm

Mijn suggestie zou zijn Micro$oft Windows Live Photos (gratis):
http://www.nikon-club-nederland.nl/foru ... 15#p386046" onclick="window.open(this.href);return false;
Groet, Jaap

Avatar gescand van de cover van mijn eerste boek over fotografie: Ollie B. Bommel's fotoboek - 1952
Galaxy S9+, D800, Nikkor glas, diverse gadgets * flickr fotootjes

gewoon peter

Re: foto's uploaden

Bericht door gewoon peter » ma sep 27 2010 9:54 am

Ton, je kunt foto's uploaden (ook NEF) en delen met een ander via e-mail waarschuwing en heeft de ander ook Picturetown kan hij hem in groot formaat openen en binnenhalen. Vanmorgen even getest, maar een NEF van 26 Mb geeft hij aan de ander weer als 2 Mb JPG en staat dan ook als JPG op picturetown. Dus NEF oversturen lukt mij (nog?) niet. Ga het navragen bij Nikon. Ik gebruik het nu om veel foto's; dagje uit, verjaardagen etc. te delen met de anderen. Diashow met muziek, enz.

Voor mij is het grote voordeel dat het heel snel werkt via je icoontje bovenin de balk bij VNX2 en als echte Hollander het is gratis tot aan een max, succes ermee, groet, peter

Plaats reactie

Terug naar “Fotobewerking en archivering”