Voor die paar die dat boek niet hebben probeer ik een omschrijving te geven.
De huizen moeten strak aan de straat staan, dus zonder of met heel weinig stoep(als er een stoep is smal en niet veel hoger als de straat.
Het liefs met groffe gebakken straatklinkers, kasseien of kinderkopjes.
Het beste als de straat op(af) lopend is. De mogelijkheid dat het zonlicht ook s 'ochtends of 's avonds van voor of achter in de straat kan komen. Weinig tot geen verkeer en andere onrunstige zaken in de straat zoals, prullenbakken, fietsenrekken etc. etc.
Een rond putdekstel zou wel helemaal super zijn, maar ja had ik voorlopig de straat maar. Ik ben al in Wijk bij Duurstede, Harderwijk en Naarden Vesting geweest maar helaas.
Natuurlijk krijg ik op deze uiterst serieuze vraag alleen maar serieuze antwoorden. De aanbrenger van de voor mij juiste straat krijgt als hoofdprijs een afdruk van 13x18 van de door mij gemaakte foto als deze goed gekeurd wordt op de fotovakschool . Over de uitslag kan niet gecorrespondeerd worden

alvast bedankt voor jullie verpletterende medewerking
Leo