Photoshop CC6

Deze sectie is bedoeld voor discussies en vragen over hardware en software die niet direct met fotograferen te maken heeft.
Plaats reactie
WillyEef
Clublid
Clublid
Berichten: 57
Lid geworden op: ma jul 24 2017 3:33 pm
Locatie: Arnhem
Ervaringsniveau: ****
Foto's bewerken toestaan: Ja

Photoshop CC6

Bericht door WillyEef » wo aug 16 2017 4:37 pm

L.S,

Weet iemand hoe ik in Photoshop onder Bestand en Transformatie (panorama-foto's in Photoshop) in de optiebalk VERDRAAIEN actief kan krijgen? Andere opties (z.a. schalen, roteren, vervormen en perspectief) in deze optiebalk werken wel. De optie VERDRAAIEN wordt gebruikt bij het verwerken/verbeteren van een panorama foto.

met vriendelijke groet,

Eef

Gebruikersavatar
DannySan
Clublid
Clublid
Berichten: 3942
Lid geworden op: za jun 02 2012 3:17 pm
Locatie: Groningen
Foto's bewerken toestaan: Nee

Re: Photoshop CC6

Bericht door DannySan » wo aug 16 2017 7:06 pm

Hoi Eef,

is dat niet als je de afbeelding omzet naar een 'slimme afbeelding/smart image'? (ik gebruik zelf de Engelse versie.

*edit: net even getest bij een willekeurige afbeelding (natuurlijk wel even een 2e laag gemaakt die niet gelocked is) en daar zijn de opties gewoon beschikbaar ook al heb ik er geen smart object van gemaakt... misschien is het dat?

WillyEef
Clublid
Clublid
Berichten: 57
Lid geworden op: ma jul 24 2017 3:33 pm
Locatie: Arnhem
Ervaringsniveau: ****
Foto's bewerken toestaan: Ja

Re: Photoshop CC6

Bericht door WillyEef » do aug 17 2017 1:49 pm

Beste DannySan,

Dat ga ik proberen. Kan inderdaad zijn dat er geen smart object van gemaakt is.

Dank je wel.

Met vriendelijke groet,

WillyEef

P.S,

Alle andere opties zijn wel beschikbaar, maar degene die ik wil gebruiken (=VERDRAAIEN), is niet beschikbaar. Maar, zoals gezegd, ik ga het proberen.
Laat nog van mij horen als het gelukt is.

Plaats reactie

Terug naar “Computer hardware en software algemeen”