Dit lachen is veelzeggend. Zullen we gewoon een discussie op inhoud voeren, zoals Gijs ook al vroeg?Odin schreef: wo apr 09 2025 6:03 amMarcoEos70D schreef: di apr 08 2025 9:35 pmDat is dan dus juist geen eigen ervaring, want je hebt het überhaupt nooit met een powerbank geprobeerd…Odin schreef: di apr 08 2025 6:29 pm Persoonlijke mening op eigen ervaring gebaseerd!! Met echt Nikon spul.![]()
Bijzonder dat er in een handleiding niet de vereiste specs worden gegeven, maar een specifiek model wordt aangeraden. Dat specifieke model kan immers zomaar weer opgevolgd worden door een ander model, of verdwijnen uit het assortiment.wester schreef: di apr 08 2025 10:55 pm Dit geeft Nikon aan:
https://onlinemanual.nikonimglib.com/z8 ... y_377.html
Ik zou verwachten dat in de handleiding een eisenpakket wordt gegeven, net zoals dat gebeurt in de eerder gegeven link.
In die eerder gegeven link wordt voor de Z8 een vereist vermogen genoemd van 27W, terwijl het in de handleiding genoemde model van Anker liefst 87W levert (en dus fors duurder is dan andere modellen). Maar goed, voor 99 euro heb je wel een dijk van een powerbank die ook geschikt is voor allerhande andere doeleinden.